» Burnley-Tottenham

dodał: nnaderowy dnia: 2020-10-26 14:14:57 komentarzy: 34

Już dziś o godzinie 21 Tottenham rozegra swoje kolejne spotkanie w Premier League. Przeciwnikiem Burnley.

 

Ciężko było przełknąć remis z West Ham w poprzedniej kolejce. Na nasze szczęście pozostałe zespoły czołówki również gubią w tym sezonie punkty. Wciąż mamy kontakt z czołówką i dziś wieczorem należy zadbać, żeby podtrzymać taki stan rzeczy.

 

Okazja idealna, bo gramy z drużyną Burnley, która w pięciu kolejkach zdobyła zaledwie punkt i wspólnie z drużyną Sheffield ma najmniej strzelonych goli w lidze.

 

Początek meczu o 21. Transmisja Canal Plus Sport. Sędzia M.Oliver

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Freddie91 Wysłano: 27 października 2020; 22:17

Jak nie teraz, to faktycznie chyba nigdy :D
___

W LFC wypadł VVD i ratocwali się Fabinho... To teraz i on wypadł. Ciekawe na jak długo. Ale problemy swoje mają.

City też szuka formy.

A reszta na pewno nie jest poza naszym zasięgiem - więc... teraz albo nigdy :)

All or Nothing!


___

W LFC wypadł VVD i ratocwali się Fabinho... To teraz i on wypadł. Ciekawe na jak długo. Ale problemy swoje mają.

City też szuka formy.

A reszta na pewno nie jest poza naszym zasięgiem - więc... teraz albo nigdy :)

All or Nothing!">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 27 października 2020; 21:56

>>LfcFan napisał:
>>Witam Panowie!!!!<br />
Mimo że jestem kibicem czerwonej części Liverpoolu to jestem przekonany, że to WY wygracie PL w tym roku. Mou zrobił świetne transfery i praktycznie na każdą pozycje macie po 2 klasowych zawodników. Zazdroszczę wam N’dombele. Jeśli Jose doprowadzi go do formy fizycznej co powoli zaczyna robić to będzie jeden z lepszych zawodników ligi. <br />
Powodzenia!!!!

Stary, my nigdy nie wygramy mistrzostwa

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 27 października 2020; 13:18

Mourinho pewnie twierdzil, ze cos tam strzelimy i taki dobór obrońców. Zobaczcie na nasz kalendarz. Jak zaczynamy maraton w lidze z drużynami z top 6 to równocześnie gramy rewanże w lidze Europy. Planem Portugalczyka na pewno jest miec juz 9 pkt w 3 meczach i pewmy awans bo tam juz trzeba bedzie grac rezerwami bo pierwszy sklad musi byc swiezy na premier league. Stąd pewnie Aurier, Reguilon czy Lo Celso mieli wczoraj wolne. Inna sprawa, że wczoraj spacerku jednak nie bylo i gdyby Kane nie wybił pilki z linii to znowu byłoby frajerskie zgubienie punktów.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2020; 11:33

Mały offtop:

W dniu wczorajszym zakończenie kariery ogłosił nasz były goalkeeper Michel Vorm.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2020; 10:41

Też tak uważam ze powinien grać Regulione i Aurier. Racja Doherty też nie zagrał najlepszego meczu, ale jego dośrodkowania częściej przechodziły pierwszego obrońcę.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 27 października 2020; 09:52

Ben słaby - to prawda. Doherty wcale nie lepszy.

Zdziwił mnie dobór bocznych obrońców. Na ligę, szczególnie na takich murarzy powinniśmy wychodzić ofensywnymi Regulionem i Aurierem. A ta dwójka powinna zagrać w LE. Tak to widzę ;)

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2020; 00:03

Ufff udało się. Burnley od 50 min gra na czas grając u siebie. Jak tak grający zespół ma zamiar się utrzymać. Daivis bezużyteczny. Każde jego dośrodkowanie zablokowane. To powinien być jego ostatni mecz na lewej obronie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 października 2020; 23:59

Gol Sona z koreańskim komentarzem :D

https://streamable.com/ldla0u



https://streamable.com/ldla0u">odpowiedz
Autor: LfcFan Wysłano: 26 października 2020; 23:53

Witam Panowie!!!!
Mimo że jestem kibicem czerwonej części Liverpoolu to jestem przekonany, że to WY wygracie PL w tym roku. Mou zrobił świetne transfery i praktycznie na każdą pozycje macie po 2 klasowych zawodników. Zazdroszczę wam N’dombele. Jeśli Jose doprowadzi go do formy fizycznej co powoli zaczyna robić to będzie jeden z lepszych zawodników ligi.
Powodzenia!!!!

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 26 października 2020; 22:59

Git!

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 22:59

Te 3 punkty z tymi drwalami, to uczucie po tym meczu jakbysmy wygrali mistrzostwo. Jeszcze mna telepie. Stoke to ich czapkami nakrywa. Niech spadna i nigdy nie wroca do PL, a wraz z nimi pierdolony Sean Dyche.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 października 2020; 22:58

Trzy najbliższe mecze w lidze
Brighton D
West Brom W
City D
Szczerze wierzę w 9 punktów

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 października 2020; 22:56

Lepsze takie 1-0 niż emocjonujące 3-3. Tabela wygląda w tej chwili naprawdę korzystnie.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 października 2020; 22:55

Paździerz straszny. Ważne trzy punkty. Tyle

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 26 października 2020; 22:55

Ja pierdole... Jak ja nienawidzę Burnley. Mam nadzieję, że spadną

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 października 2020; 22:53

Dowieźli!!!!! :D

">odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 22:35

Ufff, w koncu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 października 2020; 22:26

Nie widzę nadziei na korzystny wynik.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 21:57

Jest tak jak pisalem przed meczem. Trzeba cos strzelic i cisnac do drugiej. Te drwale licza na jakas przypadkowa akcje.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 października 2020; 21:52

A czego się spodziewaliście? Przecież to drwale, gramy co chcieli zebyśmy grali . Nie mają ambicji ani jakości na cokolwiek więcej, miejmy nadzieję, że błysk któregoś z naszych wystarczy na bramkę, potem powinno być łatwiej. W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo, choćby wymęczone 0-1

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 26 października 2020; 21:50

Czemu oni znowu nam to robią? ...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 października 2020; 21:50

Tragiczny mecz.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 października 2020; 21:41

Tu się nie ma co śmiać, bo jeden przypadkowy gol tych drwali i jesteśmy w doopie

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 października 2020; 21:28

Męczenie buły vs. Męczenie buły, idealny mecz na poniedziałek :D

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 października 2020; 21:18

Na razie daliśmy się wciągnąć w goownogrę Burnley. Długie piłki, walka o gorne piłki. Niedobrze

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 21:02

Problemy bogactwa :D Kiedy mielismy tak ostatnio w poprzednich latach? ;)

Kiedy mielismy tak ostatnio w poprzednich latach? ;)">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 26 października 2020; 20:35

brak Winksa to pewnie akurat dobra wiadomość :D

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 26 października 2020; 20:34

Pewnie nie jestem obiektywny ale mnie gościu nie przekonywał,pewnie się nie załapał, na ławce też ciasno, 2 obrońców to raczej konieczność, Lo Celso jedyny ŚP, nawet Winks sie nie załapał (chyba że o czymś nie wiem)

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 października 2020; 20:08

Wiadomo co z Bergwijnem? Kontuzja, czy po ostatnich popisach nie łapie się na ławke?

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 26 października 2020; 20:03

Skład bardzo fajny, tylko szkoda, że Benek w miejsce Reguilona.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 18:11

Z calym szacunkiem Burnley to nie WHU. West Ham juz w poprzednim sezonie udowodnil, ze ma odpowiednich graczy, aby moc gonic wynik. Wtedy sie nie udalo, w tym sezonie niestety. Nasi o tym zapomnieli i az nadto ich zlekcewazyli w drugiej polowie. Remis z nami, remis w tej kolejce z City udowadnia, ze to nie sa jakies dzbany.

Wracajac do Burnley, oni po szybkich dwoch gongach juz sie nie podniosa. Musieliby zaczac grac pilka, czyli to czego takie zespoly w starciu z czolowka nienawidza. Grunt to szybko ustawic mecz, bo im dluzej beda czuc szanse na urwanie punktow, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze w koncu przeprowadza jakas skuteczna kontre.

Mam nadzieje, ze nie zobaczymy dzisiaj od pierwszych minut Winksa, bo to gwarant tego, ze cos w koncu spierdolimy.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 października 2020; 17:40

>>;Damian napisał:
>>No i tego obawiam sie najbardziej. Graja cienko wiec zaparkuja autobus i beda chcieli grac z kontry. My od wielu lat mamy problem z zespolami grajacymi w taki sposob. Musimy liczyc na jakies szybkie 2 bramki i uspokojenie gry. To bedzie albo spacerek, albo meczenie buly przez 90 minut.

Ostatnio były 3 szybkie bramki i nie pomogło :D

amian napisał:
>>No i tego obawiam sie najbardziej. Graja cienko wiec zaparkuja autobus i beda chcieli grac z kontry. My od wielu lat mamy problem z zespolami grajacymi w taki sposob. Musimy liczyc na jakies szybkie 2 bramki i uspokojenie gry. To bedzie albo spacerek, albo meczenie buly przez 90 minut.

Ostatnio były 3 szybkie bramki i nie pomogło :D
">odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 26 października 2020; 16:15

No i tego obawiam sie najbardziej. Graja cienko wiec zaparkuja autobus i beda chcieli grac z kontry. My od wielu lat mamy problem z zespolami grajacymi w taki sposob. Musimy liczyc na jakies szybkie 2 bramki i uspokojenie gry. To bedzie albo spacerek, albo meczenie buly przez 90 minut.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 października 2020; 14:22

Prawie wszyscy zagrali pod nas. Nic tylko wykonać zadanie.

Burnley cienko przędzie, my (choć tabela niekoniecznie to pokazuje) wyglądamy na rozpędzonych. Nic innego jak zwycięstwo min. dwoma bramkami nie wchodzi w grę.

odpowiedz