» Pochettino na meczu Irlandia - Holandia
-
Ostatnia szansa? Tottenham - Brighton.
-
Pod kreską. Sunderland - Tottenham.
-
Mecz o utrzymanie? Tottenham - Nottingham Forest.
- zobacz więcej wiadomości
Mauricio Pochettino odwiedził Dublin, gdzie był na towarzyskim spotkaniu Irlandia - Holandia. Co ciekawe, menadżer Tottenhamu siedział obok agenta Shane'a Long'a.
Obecność Argentyńczyka od razu wywołała masę spekulacji i plotek na temat zainteresowania 29-letnim napastnikiem Southampton. Irlandczyk zdobył w meczu gola w 30' minucie, dając swojej reprezentacji prowadzenie.
Shane Long w poprzednim sezonie wystąpił w 28 meczach ligowych, w których zdobył 10 bramek i 4 asysty. Przed transferem do Southampton Long był zawodnikiem między innymi West Bromu i Hull City. Napastnik regularnie reprezentuje swój kraj. 29-latek rozegrał aż 62 spotkań dla Irlandii.
Jak sugeruje jednak dziennikarz SkySports - Lyall Thomas - Pochettino był na meczu aby obserwować Vincent'a Janssen'a, który występował od pierwszych minut. Według Thomasa jest to jeden z zawodników, który znajduje się na liście życzeń argentyńskiego menadżera.
Janssen jest obecnie piłkarzem AZ Alkmaar. Jego drużyna w poprzednim sezonie zajęła czwarte miejsce w Eredevisie, ale co ważniejsze - Vincent Janssen z liczbą 27 goli na koncie został królem strzelców. Holender do swojego dorobku dorzucił jeszcze 5 asyst w lidze.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
>>meloman84 napisał:
>>Myślę że max 15 baniek euro za niego by krzykneli ( Fisher z Ajaxu do Middlesbrough poszedł za grosze a taki talent ), także faktycznie na rezerwowego to bardzo dobra opcja, dodatkowy plus że jest obu nożny.
Fischerowi przeszkodziły kontuzje i już nie jest uważany jak kiedyś za zawodnika, który rozkur**, a za Janssena 15 to może być z mało. 20 i do gabloty.
Grajki z Eredivisie jakichś zawrotnych kwot raczej nie osiągają nie? Patrzę na jego statystyki i faktycznie super opcja. Nie sugerujcie się wyceną transfermarktu. Tak jak Kane tam teraz 25 mln chyba wyceniony a wszyscy wiemy że w realu to 3 razy tyle Łysy za niego zaśpiewa i pozamiatane.