» Walka o Ligę Europy.

dodał: nnaderowy dnia: 2020-10-01 10:04:46 komentarzy: 48

Już dziś Tottenham zmierzy się z ostatnią przeszkodą przed fazą grupową Ligi Europy. Koguty na własnym stadionie podejmą drużynę Maccabi Haifa.

 

Dwa dni temu mogliśmy cieszyć się z wyeliminowania Chelsea z pucharu EFL, a już czeka nas kolejny mecz eliminacyjny, tym razem w rozgrywkach europejskich.

 

Tottenham jest zdecydowanym faworytem w meczu z drużyną z Izraela, jednak intensywność z jaką przychodzi Londyńczykom grać na początku tego sezonu, jest niezwykle wysoka.  Oby zmęczenie nie pokrzyżowało planów, a drugi mecz w tym tygodniu zakończył się drugim awansem.

 

Początek spotkania o 21.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: McFlay Wysłano: 3 października 2020; 23:23

Tanganga dostanie swoją szanse. Na pewno na nią zasługuje. Koreaniec jest taka opcja na której na pewno nie stracimy . Ten transfer za pewni na tylko zysk.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 października 2020; 16:12

A ja myślę, że jeśli nie Skriniar to powinniśmy więcej szans Tangandze dawać. Nie ma co iść w półśrodki i brać jakichś Rudigerow. Odpady z Chelsea to niech biorą w czerwonej części północnego Londynu.

Dawno nie dostarczyliśmy zawodników ze szkółki do pierwszego składu. A jakość przecież tam jest... Gość coś pograł i wyglądało to nienajgorzej. Czasem wystarczy dać szansę i można samemu wykreować grajka.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 3 października 2020; 14:49

Moim zdaniem opcja z Koreańczykiem jest najlepsza, obarczona najmniejszym ryzykiem. Nawet jak nie wyjdzie to jest młody i na pewno na nim nie stracimy.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 3 października 2020; 13:20

Jeśli nie da rady Skriniara, to może ten Koreańczyk? Dawnego takiego okienka Tottenhamu nie widzialem. Niektórzy się śmieją, ze ktos nam uprowadzil i podmienil prezesa

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 3 października 2020; 09:30

Poprawiam siebie. Mamy czterech ŚO: zapomniałem o Tangandze.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 października 2020; 21:49

hahaha https://twitter.com/spursofficial/status/1312105187834761219 xD

odpowiedz
Autor: Vonzi Wysłano: 2 października 2020; 20:37

"manager José Mourinho is happy to make do with his current defensive options if a deal cannot be agreed for Milan Škriniar"
@TelegraphSport

także Dier'a trzeba będzie częściej na kibelek wysyłać w trakcie meczu.

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 2 października 2020; 20:02

Skysports podaje że nie po Viniciusie nie będzie już transferów. Osobiście nie wyobrażam sobie składu z jedynie trzema środkowym obrońcami.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 października 2020; 17:01

"Juan Foyth is expected to join Villarreal on loan with buy option [€15m] from Tottenham. Last details to be sorted soon. Villarreal will pay 100% of his salary. Foyth turned down 2 bids from Italy to join Villarreal."

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 października 2020; 14:51

Z Levy'm to trzeba krótko, Mou go cisnął i dostał kupę kasy, a Poch jakkolwiek zajebisty trener no to taki dobry wujek, bez szans w rozmowie z Łysym

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 października 2020; 14:46

>>Craggmar napisał:
>>Ja nie wiem co się w tym okienku odwaliło, mamy chyba więcej transferów niż przez ostatnie 2 lata łącznie, w dodatku całkiem udane. Z jednej strony fajnie, z drugiej przykre że Poch nie miał okazji grać takim szerokim składem.

Levy kocha Mou i tylko dla niego odkręcił kurek...Poch nie miałby szans na tyle zakupów

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 października 2020; 14:25

1. Tottenham
2. Łudogorec Razgrad
3. LASK Linz
4. Royal Antwerpia

Jest szansa, że wyjdą grupy.

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 2 października 2020; 14:18

Ja nie wiem co się w tym okienku odwaliło, mamy chyba więcej transferów niż przez ostatnie 2 lata łącznie, w dodatku całkiem udane. Z jednej strony fajnie, z drugiej przykre że Poch nie miał okazji grać takim szerokim składem.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 października 2020; 12:44

Podobno napastnik już dogadany :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 października 2020; 10:19

Lo Celso będzie grał przeciw United? bo coś słuch szedł, że się skontuzjował

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 października 2020; 05:11

Stoke dobre losowanie. Półfinał w zasięgu, a od półfinału to już głupio o puchar nie powalczyć. Dzisiaj jeszcze losowanie LE, a w niedzielę Manchester. Jest co robić w tym tygodniu i co sprawdzać :D

">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 1 października 2020; 23:21

Alli całkiem nieźle jak na to co było ostatnio.

Przy karnym, który wywalczył i wykonał nieźle się zabawił. Dziurka te sprawy. Grał trochę z luzem... trochę dawny Dele.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 1 października 2020; 23:20

W ćwierćfinale Carabao mamy wyjazd do Stoke.

odpowiedz
Autor: Kris5581 Wysłano: 1 października 2020; 22:58

Jak zagrał Alli w drugiej połowie?

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 1 października 2020; 22:48

lucas troche przed tez siate wlozyl, kiwaja ich jak dzieci

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 22:47

https://streamye.com/v768u

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 1 października 2020; 22:19

Bergwijn desperacko potrzebuje bramki. Nie gra źle, ale po golu zejdzie z niego niepotrzebne ciśnienie. Szkoda by było jakby się miał zmarnować, bo dobrze wygląda

odpowiedz
Autor: Vonzi Wysłano: 1 października 2020; 22:12

Ależ są popierdolone te zasady ręki w polu karnym!!!

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 1 października 2020; 22:09

To już dawno przestało być zabawne, żałosne sa te przepisy i sedziowie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 22:09

Znowu karny a dupy :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 22:08

tutaj sędzia poszedł po bandzie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 22:08

znów karny
Doherty, Dier...

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 1 października 2020; 22:08

O **** chodzi z tymi rękami ??!!! CO za bzdura

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 1 października 2020; 21:53

No wychodzą im strzały życia :D Chociaż krycie nie było najlepsze. Najbardziej imponuje mi poprawa w grze Benka. Chyba boi się Reguilona

Chociaż krycie nie było najlepsze. Najbardziej imponuje mi poprawa w grze Benka. Chyba boi się Reguilona">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 października 2020; 21:53

Wiadomo, przeciwnik jest jaki jest, ale nie z takimi potrafiliśmy wtapiać, cieszmy się z małych rzeczy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 października 2020; 21:51

Teraz zmiany i na spokojnie dowieźć. W niedzielę United, nie ma co szaleć. Wreszcie poszliśmy za ciosem.

Znów bez czystego konta, ale umówmy się, tak chłopu siadło że przy tym wyniku nawet nie mam pretensji :D

">odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 1 października 2020; 21:49

Zgadzam się. Wiem, że przeciwnik innej klasy, ale coś zaczyna działać w tej drużynie. Może dzięki transferom zaczną bardziej się starać w obawie o stałe miejsce w podstawowej 11.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 21:41

no, mecz można skończyć!

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 1 października 2020; 21:41

Co cieszy, zaczynamy biegać, pressować i próbować pojedynków w środku pola. I widać tego efekty, mimo że to tylko Maccabi Haifa.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 1 października 2020; 21:24

Chyba zaczęli ćwiczyć stałe fragmenty, kolejny rożny w którym Moura atakuje bliższy słupek i strzela ( tym razem nawet pada gol). Może wreszcie znowu zaczniemy strzelać więcej bramek ze stałych fragmentów gry

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 21:23

Mam mocno opóźnionego streama i zaspoilowałem sobie bramkę Lucasa :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 21:20

w kazdym meczu z ogórkami tracimy bramkę...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 21:04

szybko poszło

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 21:01

https://soccer.streamsgate.tv/event/tottenham-vs-maccabi-haifa-match-preview/


odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 20:30

macie linki do transmisji?

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 1 października 2020; 20:05

>>bela napisał:
>>Na Foytha czy Rose'a powinni być jacyś chętni a tu nic

Foyth leci do Emerego ponoć (Villarreal).

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 października 2020; 20:04

Hart - Davies, Alderweireld, Sanchez, Doherty - Winks, Lo Celso, Hojbjerg - Lucas, Kane, Bergwijn

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 października 2020; 19:44

Lech już 2-0, dosypuje im ktoś coś na tą LE? Czad :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 października 2020; 19:37

>>Mahalik96 napisał:
>>Czyli to już dzisiaj sie jednak rozstrzygnie?Gdzieś słyszałem, że w tej ostatniej rundzie już jest mecz i rewanż.

Tak było tylko w el. do Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 1 października 2020; 19:36

Na Foytha czy Rose'a powinni być jacyś chętni a tu nic

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 1 października 2020; 18:02

Wypożyczyć tego cudaka z Portugalii, sprzedać kogoś i skupić się w ostatnich dniach okienka na Skrinarze. Jeszcze rok temu to był top5 ŚO. Wypełniłby lukę po Vertonghenie.

odpowiedz
Autor: Mahalik96 Wysłano: 1 października 2020; 12:17

Czyli to już dzisiaj sie jednak rozstrzygnie?Gdzieś słyszałem, że w tej ostatniej rundzie już jest mecz i rewanż.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 października 2020; 11:16

mamy napastnika!
Carlos Vinicius z Benfiki na roczne wypożyczenie z możliwością wykupu

odpowiedz