» Zaczynamy walkę o Ligę Europy

dodał: nnaderowy dnia: 2020-09-17 09:53:39 komentarzy: 35

Już dziś Tottenham zainauguruje występy w Europie. Rywalem w kwalifikacjach do Ligi Europy bułgarski Lokomotiv Plovdiv.

 

Tottenham będzie miał szansę zrekompensować swoim kibicom niedzielną porażkę z Evertonem. Londyńczycy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, chociaż pierwszy występ w tym sezonie z pewnością zasiał ziarno niepewności co do rzeczywistej formy zespołu Jose Mourinho.

 

Sędzia spotkania H. Osmers, początek o godzinie 18.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Rusek Wysłano: 19 września 2020; 21:48

Życie jest piękne

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 19 września 2020; 21:43

Jeeest, Gareth gra dla Spurs!!!!! Mourinho i Levy jesteście wielcy!!

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 września 2020; 20:02

A poważnie. To musimy zmieniać podejście myślenia naszych dotychczasowych zawodników. Mam nadzieję., że Mourinho trafi do wszystkich.

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 września 2020; 19:59

Coraz więcej u nas lewonożnych ... he he .

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 19 września 2020; 19:06

potwierdzone!
Bale z 9
Reguilon z 3

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 września 2020; 19:02

2 transfery dzisiaj :)

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 18 września 2020; 20:22

Zaskoczony, ,ze Reguilon wybrał nas a nie United. Co do Bale'a to pewnie się mylę, ale nie zdziwię się jak się okaże, że nie ma już kasy na napastnika i siwy zgred będzie grywać Balem na szpicy pod nieobecność Kane'a.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 18 września 2020; 17:15

Gdzie jest Gareth! Ale jestem podjarany, powrót Bale'a to niesamowite uczucie. Jak zmartwychwstanie. Czyż to nie jego rajdy z Ineterem sprawiły żem ten klub pokochał??

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 18 września 2020; 16:20

Spurs, Wales, Golf!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 18 września 2020; 14:47

>>mefisto52 napisał:
>>Losowanie rywala w 4 rundzie LE dzisiaj o godzinie 14:00. Oby nie trafić na Milan, Basel czy Wolfsburg bo w tej formie możemy nie przejść dalej.<br />
Przypominam, że od 4 rundy wraca formuła dwumeczu.

W 4 rundzie jest jeden mecz, nie ma żadnych dwumeczów

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 18 września 2020; 14:44

Jak przejdziemy Macedończyków, to w ostatniej rundzie eliminacji gramy U SIEBIE z Maccabi Haifa lub Lokomotiv Rostov.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 18 września 2020; 10:34

Losowanie rywala w 4 rundzie LE dzisiaj o godzinie 14:00. Oby nie trafić na Milan, Basel czy Wolfsburg bo w tej formie możemy nie przejść dalej.
Przypominam, że od 4 rundy wraca formuła dwumeczu.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 20:22

>>mefisto52 napisał:
>>>>KRIS napisał:<br />
>>Obyśmy w następnej rundzie grali u siebie a nie na jakichś pastwiskach, bo na tym etapie każdy wynik możliwy (szczególnie że decyduje jeden mecz).<br /><br />
<br /><br />
Na razie wielkie ufffff i czekamy na Garetha <br />
<br />
Przecież już przed tym meczem było wiadome z kim następna runda i że będzie to znowu wyjazd.

No fakt, coś pokrecilem. Czyli wyjazd na kolejne pastwiska- tym razem do Macedonii

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 20:13

>>KRIS napisał:
>>Obyśmy w następnej rundzie grali u siebie a nie na jakichś pastwiskach, bo na tym etapie każdy wynik możliwy (szczególnie że decyduje jeden mecz).<br />
<br />
Na razie wielkie ufffff i czekamy na Garetha

Przecież już przed tym meczem było wiadome z kim następna runda i że będzie to znowu wyjazd.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 września 2020; 20:03

No taki typowy awans w stylu Jose, ileż on razy mnie wk*rwiał takim prześlizgiwaniem się jak pracował w innych drużynach :D dobrze że dalej to ma

dobrze że dalej to ma">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 19:52

Obyśmy w następnej rundzie grali u siebie a nie na jakichś pastwiskach, bo na tym etapie każdy wynik możliwy (szczególnie że decyduje jeden mecz).

Na razie wielkie ufffff i czekamy na Garetha

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 19:41

Brawo. Oby dostawał więcej szans na grę. Lecimy do końca i zapomnijmy o tym meczu.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 19:41

http://livesport4u.pw/footy/diemasport2.php

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 19:40

Ndombele!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 19:37

Mówiłem wam że fatalne losowanie, mówiłem.ze będą problemy. Niektórzy mówili "nie przesadzaj"

No to macie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 19:35

1-1 po karnym, ale Bułgarzy zjebali z transmisją.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 19:35

Rywal gra w 9. Pewnie to dalej za dużo przeciwników by wyrównać.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 19:34

Dwie czerwone, co tam się dzieje;)?

?">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 19:34

Lokomotiw w 9-ciu, WTF?! :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 19:32

Czyli Bale zostaje w Madrycie:)?

?">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 17 września 2020; 19:32

mi coś o serie a się włącza! :/

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 19:28

Przegrać z takim rywalem, grając najsilnieszym składem... To jest aż nierealne.

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 17 września 2020; 19:27

hahahahahahahaha no to po Lidze Europy XDDDD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 19:11

Ja lecę na tym http://liveonscore.tv/soccer-streams/uefa-europa-league/lokomotiv-plovdiv-vs-tottenham/

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 17 września 2020; 18:59

https://soccer.streamsgate.tv/event/lokomotiv-plovdiv-vs-tottenham-match-preview/

tam są różne

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 17 września 2020; 18:53

jakiś streem???

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 17 września 2020; 18:47

W takim meczu to my się powinniśmy bawić, a się strasznie męczymy.

Powoli staje się Jose Outem, choć wiem, że do tego nie dojdzie.

Z nowymi transferami mamy dość mocną kadrę, a czuje ciągłe męczarnie pod wodzą Mou.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 18:22

Jak na najsilniejszy skład to trochę słabo to wygląda :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 września 2020; 16:34

Raczej nie ma co liczyć, na premium 1 cały dzień dzisiaj odgrzewane kotlety, reszty nawet nie sprawdzałem

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 września 2020; 16:15

Na polsatach raczej tego nie zobaczymy?

odpowiedz